O mnie

Gabinet – Studio podologii – Kosmetologia stóp

Kosmetolog, podolog

Kamila Ziętek

Z podologią pierwszy raz zetknęłam się jeszcze w czasie studiów kosmetologicznych i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Na początku drogi zawodowej pracowałam jako kosmetolog, stawiając także pierwsze kroki w podologii. Do perfekcji opanowałam pracę na zmianach hiperkeratotycznych stóp. Nauczyłam się fachowej pracy z narzędziami podologicznymi.  Z kolei  praca jako kosmetolog  pozwoliła mi na poznanie największego ludzkiego organu jakim jest skóra. Na studiach kosmetologicznych nabyłam szeroką wiedzę z zakresu m.in. dermatologii, fizjologii i anatomii, która stanowi doskonałą podstawę do pracy w podologii. Wiedza wówczas zdobyta pomaga mi w pracy podologa do dziś. Po kilku latach pracy jako kosmetolog i podolog dokonałam trudnego wyboru. Postanowiłam, że swoją dalszą karierę zwiążę z podologią. I tak dzisiaj jestem podologiem z pasją i doświadczeniem.

Absolwentka:

2010r. – Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na specjalizacji kosmetologia specjalistyczna
2012r. – Politechniki Wrocławskiej, na kierunku Zarządzanie, specjalizacja zarządzanie przedsiębiorstwem
2016r. – Studia podyplomowe na Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu na kierunku podologia.

Przed pierwszą wizytą

Przed pierwszą wizytą u podologa warto się odpowiednio przygotować, aby wizyta przebiegła sprawnie i była jak najbardziej efektywna. Prosimy zapoznać się ze wskazówkami, które pomogą Państwu przygotować się do pierwszej wizyty u podologa.

Poznaj zabiegi

Wizyta w gabinecie specjalistycznej pielęgnacji stóp może przynieść wiele korzyści, takich jak poprawa stanu skóry stóp, zmniejszenie bólu i zmęczenia oraz zapobieganie powstawaniu schorzeń.

Poznaj ceny

Cennikiem usług oferowanych w gabinecie. Znajdą tam Państwo szczegółowe ceny zabiegów.

Umów wizytę

Na wizytę w gabinecie podologicznym można umówić się telefonicznie lub przez Booksy.