Zabiegi

Specjalistyczny pedicure podologiczny

CENA: 150 – 250 PLN

Zabieg przeznaczony dla chorych z rogowcem dłoniowo-podeszwowym, łuszczycowych, z wypryskiem modzelowatym. Usunięcie bolesnych zmian hiperkeratotycznych, oczyszczenie głębokich rozpadlin, aplikacja odciążeń i opatrunków specjalistycznych. Opracowanie paznokci i wałów okołopaznokciowych.

Czas trwania zabiegu: 60 – 120 min

Usuwanie odcisków

CENA: 80 – 130 PLN

Odciski to przerosłe warstwy naskórka, które powstają w wyniku stałego ucisku i tarcia na konkretne miejsca na stopie. Mogą powodować ból, dyskomfort i utrudniać chodzenie.

Czas trwania zabiegu: 30 min

Usuwanie modzeli

CENA: 100 – 150 PLN

Modzele to zgrubiałe warstwy skóry, które powstają w wyniku stałego stresu (ucisk,tarcie, ciepło). Zlokalizowane są najczęściej na przodostopiu.

Czas trwania zabiegu: 30 min

Wrastający paznokieć

CENA: 120 – 150 PLN

Wkręcający paznokieć to dolegliwość, która polega na wbijaniu się krawędzi paznokcia w skórę palca, co powoduje podrażnienie, ból i obrzęk.

Czas trwania zabiegu: 45 min

Paznokcie zmienione chorobowo

CENA: 100 – 200 PLN

W wyniku różnych chorób paznokcie mogą zmieniać swój wygląd. Zmianie ulega ich barwa, stają się pogrubione, twarde lub kruche.

Czas trwania zabiegu: 30 – 60 min

Rekonstrukcja płytek paznokciowych

CENA: od 120 PLN

Rekonstrukcja paznokcia jest zabiegiem, który polega na odbudowie uszkodzonego lub zmienionego paznokcia za pomocą specjalnych materiałów, takich jak akryl lub żel.

Czas trwania zabiegu: 45 – 60 min

Brodawki wirusowe/kurzajki

CENA: od 90 PLN

Brodawki wirusowe na stopach są zakaźnymi zmianami skórnymi wywołanymi przez wirus brodawczaka ludzkiego (HPV).

Czas trwania zabiegu: 30-45 min

Klamry ortonyksyjne

CENA: 100 – 300 PLN

Klamry ortonyksyjne to wspaniały wynalazek w rękach podologa.Ortonyksja jest dziedziną podologii, która ma na celu precyzyjne korygowanie kształtu i toru wzrostu płytki paznokciowej.

Czas trwania zabiegu: 30 – 60 min

Najczęściej zadawane pytania

Jak umówić się na wizytę do gabinetu?

Na wizytę w gabinecie podologicznym można umówić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 530 548 193 a także za pośrednictwem serwisu Booksy.

Czy trzeba się specjalnie przygotować do wizyty?

Do wizyty nie trzeba specjalnie się przygotowywać. Nawet jest niewskazane opracowywanie stopy, gdyż może to zaburzyć obraz zmian z jakimi przychodzą Państwo do gabinetu. Jeśli posiadają Państwo już jakieś badania, zdjęcia RTG warto je zabrać ze sobą na wizytę.

Czy po zabiegu będę mógł normalnie chodzić?

Tak, po każdym zabiegu można normalnie chodzić, wręcz chodzi o to aby przywrócić komfort chodzenia. Po zabiegach obarczonych ryzykiem dyskomfortu pacjent jest zaopatrywany w specjalne odciążenie aby zminimalizować nieprzyjemne odczucia.

Czy można płacić kartą?

Tak, gabinet zapewnia możliwość płatności kartą.

Czy zabiegi u podologa są bolesne?

Na ogół zabiegi podologiczne są bezbolesne, natomiast każdy z nas ma inny próg bólu. Należy się liczyć z chwilowym dyskomfortem, który po zabiegu ustępuje.

Czy można zakupić voucher na zabieg?

Tak, można zakupić voucher na zabieg w gabinecie podologicznym.

Czy w gabinecie może być osoba towarzysząca?

Jeśli pacjent jest osobą nieletnią, niepełnosprawną jest to wymagane. W przypadku kiedy to nie jest konieczne proszę o pozostanie w poczekalni.